Volná místa

vlajka-cz.png, 849B     vlajka-uk.png, 1,3kB     vlajka-de.png, 154B

Stipendijní programy

Podporujeme žáky/studenty – naše budoucí zaměstnance!

Od září 2017 nabízí společnosti Agrovýzkum Rapotín s.r.o. a VÚCHS Rapotín, s.r.o. finanční podporu žákům a studentům ve formě stipendia.

Stipendijní program Agrovýzkum Rapotín s.r.o.

Agrovýzkum Rapotín s.r.o.nabízí finanční podporu ve formě stipendia studentům vysokých škol a univerzit zemědělského a biologického směru v oborech živočišná produkce, zootechnika, výživa zvířat, šlechtění zvířat, reprodukční biotechnologie, rostlinná produkce, výživa a ochrana rostlin, rostlinolékařství, fytotechnika, šlechtění rostlin, hodnocení a ochrana půd, pedologie, hydrologie a hydrogeologie, agroekologie, tvorba a ochrana krajiny, technologie potravin a potravinářství.

Další informace o stipendijním programu společnosti Agrovýzkum Rapotín, s.r.o..

Stipendijní program VÚCHS Rapotín, s.r.o.

VÚCHS Rapotín, s.r.o. nabízí finanční podporu formou stipendia žákům/studentům odborných učilišť a středních škol v oborech zemědělských, a v rámci jiných škol žákům/studentům vzdělávajících se v oborech Opravář zemědělských strojů, Zootechnik, Agronom a Automechanik.

Další informace o stipendijním programu společnosti VÚCHS Rapotín, s.r.o..

Volná místa

Agrovýzkum Rapotín s.r.o./Výzkumný ústav pro chov skotu, s.r.o./VÚCHS Rapotín, s.r.o. přijme pracovnice (pracovníky) na pozice:

Zootechnik/čka

Požadované vzdělání:

SŠ s maturitou v zemědělském oboru

Požadované praxe:

není požadována

Náplň práce:

  • sestavování a následná realizace schváleného ročního plánu obratu stáda
  • trvalá kontrola zdravotního stavu všech zvířat a zabezpečení jejich kvalitní léčby
  • vedení zootechnické evidence (karty zvířat, narozená telata, doplňování veškerých veterinárních zákroků do karet zvířat, číslování zvířat v zákonných termínech, hlášení změn do centrální evidence zvířat)
  • aktivní spolupráce s pracovníky vedoucími agendy pozemků, agendu dotací, agronomem, s pracovníky Zemědělské agentury a Pozemkového úřadu Šumperk
  • organizace a řízení výživy, pastvy zvířat

Další požadavky:

  • ŘP sk. B
  • znalost práce s PC
  • analytické myšlení
  • pečlivost
  • komunikativnost
  • samostatnost

Pracovní poměr:

na dobu určitou jednoho roku s možností prodloužení

Nástup:

dohodou

Mzda:

30 000,- Kč

Referent/ka životního prostředí

min. SŠ/VŠ v oboru ekologie-životní prostředí, stavební fakulta-pozemní stavby

není podmínkou

  • příprava a realizace staveb charakteru životního prostředí, např. rybníků, poldrů atd.
  • komplexní zajištění investičních záměrů od jejich přípravy, realizace až po dokončení
  • zajištění kontroly dodržování smluvních podmínek při realizaci investičních akcí, podávání reklamací v případě závad na předaných stavebních dílech
  • koordinace dodavatelů a dalších účastníků staveb, příprava podkladů
  • zajišťuje komunikaci s příslušnými orgány státní správy při přípravě a realizaci stavebních řízení

  • stavební zkušenosti výhodnou
  • samostatnost, pečlivost
  • loajalita, flexibilita
  • schopnost týmové spolupráce
  • spolehlivost
  • uživatelská znalost MS Office
  • ŘP skupiny B

Nabízíme:

  • práci ve společnosti s mnohaletou tradicí v zemědělském výzkumu a vývoji (více na http://www.vuchs.cz/)
  • pružnou pracovní dobu
  • pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou

Nástup:

dohodou

Mzda:

od 30 000,- Kč

Zemědělec-operátor zemědělské techniky

SOU zemědělské.

Požadovaná praxe:

min. 2 roky.

  • ŘP skupiny B, T,
  • práce se zvířaty,
  • strojnický průkaz – nakladače kolové,
  • obsluha samojízdného míchacího krmného vozu,
  • znalost práce s počítačem,
  • pečlivost a samostatnost,
  • pracovitost, smysl pro pořádek,
  • kladný vztah ke zvířatům.

Nástup:

dohodou.

Mzda:

od 28 000,- Kč.

na dobu 1 roku s možností prodloužení na dobu neurčitou.

Zemědělec

Nástup:

dohodou.

na dobu 1 roku s možností prodloužení na dobu neurčitou.

Mzda:

od 18 000,- Kč.

Požadované dovednosti:

  • polní práce,

Adresa pro zasílání nabídek

Písemné nabídky na výše uvedené pozice obsahující strukturovaný životopis zasílejte na adresu:

Bc. Petra Jungová
Agrovýzkum Rapotín s.r.o.
Výzkumníků 267
788 13 Vikýřovice

tel.: 583 392 247
petra.jungova [at] vuchs.cz

Pošlete nám svůj životopis

Pokud se domníváte, že jste vhodným kandidátem na pracovní pozici v naší společnosti, zašlete nám svůj životopis.